1
Koniec meczu
1
84' Mello 45' Valerijs Sabala
90 Koniec meczu. 1:1.
89 Korner dla Podbeskidzia.
88 Co ciekawe, zdaniem sędziego piłka trafiła w poprzeczkę i nie wskazał na rzut rożny.
88 Kolejne świetne uderzenie. Piłka wpadłaby pod poprzeczkę, gdyby nie bramkarz.
87 Piłkę ustawił Mello. To jego pozycja.
87 Faul na rozpędzonym Mello.
86 Hrdlicka złapał piłkę po dośrodkowaniu.
85 Cudowny gol pomocnika Ruchu! Przymierzył lewą nogą w okienko, piłka otarła się o poprzeczkę i wpadła do siatki!
84 Goooollll!!! Mello!!!
84 Bramkarz Podbeskidzia doznał urazu przy tej interwencji.
83 Bardzo dobrze uderzenie Mello! Brazylijczyk przymierzył lewą nogą z dystansu i sprawił mnóstwo problemów golkiperowi. Rożny.
82 Niezła akcja Niebieskich. Strzał Wojciechowskiego nie zaskoczył jednak bramkarza.
82 Niedokładne podanie Rutkowskiego do Starzyńskiego.
80 Obrońca zablokował strzał zawodnika Ruchu.
78 Starzyński odebrał rywalowi, ale po chwili nie udało mu się celnie podać.
75 Słoma podał piłkę do Wojciechowskiego między nogami rywala.
73 Ruch miał rzut wolny, jednak dośrodkowanie Mello było kiepskie.
72 Mecz obserwują dzieci z Akademii Ruchu.
69 Podbeskidzie przeprowadziło kolejną akcję, ale sytuację wyjaśnił Hrdlicka, który złapał piłkę.
66 "Górale" ładnie przeszli lewym skrzydłem, a po dośrodkowaniu piłkę wybił Kulejewski.
64 Podbeskidzie na połowie Ruchu.
62 Rutkowski zastąpił Kowalczyka, Kulejewski Markovicia, Komarnicki Villafane, Zawal Trojaka, Sikora Urbańczyka, Słoma Przybeckiego, Balicki Majewskiego.
60 Zmiany w zespole Ruchu.
56 Strzał zawodnika Podbeskidzia nie sprawił problemów Liborowi. Piłka leciała w środek.
53 Faul na Wojciechowskim, który chciał wyprowadzić piłkę spod pola karnego Ruchu.
50 Skład Podbeskidzia w drugiej połowie: Leszczyński - Kolar, Bougaidis, Gibas, Modelski - Chmiel, Hanzel, Matuszczyk, Gutowski - Iliev, Kostorz.
47 Przybecki miał bardzo dobrą okazję! Bramkarz odbił jednak piłkę po jego strzale z bliska i będzie korner.
46 W przerwie chorzowianie przeprowadzili trzy zmiany. Hrdlicka za Bankowa, Mello za Posinkovicia, Wojciechowski za Walskiego.
46 Przed nami druga połowa.
45+1 Koniec pierwszej połowy.
45 Trzeba przyznać, że akcja Sabali była znakomita. Efektownie ograł Markovicia, uciekł obrońcom i widząc wysuniętego Bankowa zdecydował się na uderzenie z dystansu. Chyba uderzył zewnętrzną częścią stopy.
45 Podbeskidzie prowadzi 1:0. Sabala.
44 Niezłe dośrodkowanie Villafane, ale w polu karnym znów był tylko Majewski.
43 Lech strącił piłkę i będzie aut dla Ruchu.
42 Korner dla chorzowian.
40 Znowu nic... Walski ani do Urbańczyka, ani do Przybeckiego. Lech przy piłce.
39 Przybecki jest wściekły. Krzyczy do kolegów, by podawali po ziemi.
39 Niebiescy od dłuższego czasu nie stworzyli sobie okazji do zdobycia gola.
37 Dowiedzieliśmy się, że Kotus doznał prawdopodobnie urazu mięśnia dwugłowego. Jeśli nic nam nie umknęło, to doszło do tego bez kontaktu z rywalem.
36 Podbeskidzie wyszło z kontrą. Nikt nie doszedł jednak do wrzutki Sierpiny.
35 Niebiescy mieli rzut rożny, ale nic z tego nie wyszło.
34 Starzyński w miejsce Kotusa.
34 Gramy dalej.
33 Przerwa w grze. Urazu doznał Kotus.
30 Trojak wygrał pojedynek główkowy.
27 Przypomniał nam się sparing z Podbeskidziem sprzed lat, który nie został do kończony, bo gra była zbyt ostra.
25 Chmiel zastąpił Tomczyka.
25 Gra wznowiona.
25 Masażyści Podbeskidzia pomogli Tomczykowi, który jest już na ławce rezerwowych.
24 Niebiescy odpowiadają, że to nie było specjalnie.
24 Na boisko wszedł człowiek ze sztabu Podbeskidzia, który ma wiele pretensji do chorzowian.
24 Chyba konieczna będzie zmiana.
23 Tomczyk, który został sfaulowany przez Markovicia, wciąż się nie podniósł.
21 Piłkarze wymienili przy okazji kilka słów na temat tej sytuacji. Sporo pretensji mają do siebie Sierpina i Villafane. Prawy obrońca przypomniał rywalowi nakładkę sprzed trzech minut.
21 Żółta kartka dla Markovicia, który kopnął rozpędzonego rywala.
20 Przybecki dośrodkował dwa razy, ale Majewski nie doszedł do piłki.
19 Posinković zepsuł nieźle zapowiadającą się akcję. Fatalne podanie...
18 Villafane został zaatakowany nakładką przez Sierpinę. Zawodnik Ruchu ma pretensje do rywala.
17 Oleksy zagrał na lewym skrzydle do Sierpiny, lecz kapitan Podbeskidzia nie dogonił piłki. Wznowi Bankow.
16 Walski ostro sfaulował Sierpinę.
15 Przybecki zszedł do środka, zagrał do Majewskiego, który popełnił błąd w przyjęciu w piłki, ale zdołał jeszcze podać do "Miłego". Skrzydłowy uderzył lewą nogą, a piłka... wpadła na pobliskie podwórko.
15 Posinković sfaulowany na połowie Podbeskidzia.
14 Oleksy przeciął podanie do Villafane. Aut dla Ruchu.
11 Ucierpiał Trojak, ale grę wznowi Podbeskidzie.
11 Przybecki doczekał się na podanie na prawym skrzydle, ale nie dogonił piłki.
10 Majewski próbował przejąć piłkę i sfaulował rywala.
9 Niecelny strzał Sabali. Od bramki Bankow.
8 Obrońca wybił piłkę po dośrodkowaniu Kotusa.
7 Kowalczyk dotknął piłkę ręką. Gwizdek sędziego.
6 Lech wypiąstkował piłkę po dośrodkowaniu i uprzedził Majewskiego.
6 Celny strzał Urbańczyka sprzed pola karnego. Lech z problemami i będzie korner.
5 Trojak zablokował podanie i będzie aut dla rywali.
4 W bramce Podbeskidzia były piłkarz Ruchu Kamil Lech.
3 Podbeskidzie przekroczyło połowę boiska, ale po chwili piłka wylądowała przy nogach Bankowa.
2 Niebiescy od początku na połowie Podbeskidzia.
1 Na trybunie zebrało się około 50 osób.
1 Gramy!
Opaski kapitańskie założyli Maciej Urbańczyk i Łukasz Sierpina.
Ruch w niebiesko-białe pasy, Podbeskidzie na czerwono.
Skład Podbeskidzia: Lech - Oleksy, Bougaidis, Wiktorski, Modelski - Sierpina, Guga, Rakowski, Kozak - Tomczyk, Sabala.
Po sparingu z "Góralami" Niebiescy zakończą zgrupowanie, ale nie pojadą do domów tylko do Radlina, gdzie odbywać się będzie turniej "Remi Cup 2018".
Na ławce rezerwowych: Bielecki, Hrdlicka, Paszek, Balicki, Bogusz, Hołownia, Komarnicki, Kulejewski, Mello, Rutkowski, Sikora, Słoma, Starzyński, Wojciechowski, Zawal.
Ruch zagra dziś w składzie: Bankow - Villafane, Kowalczyk, Marković, Kotus - Przybecki, Trojak, Walski, Urbańczyk, Posinković - Majewski
Po remisie z Pniówkiem Pawłowice Śląskie chorzowianie chcieliby wygrać pierwszy sparing tej zimy.
Spotkanie zostanie rozegrane w Kamieniu k. Rybnika, gdzie Niebiescy przebywają na zgrupowaniu.
O godzinie 11:00 rozpocznie się mecz sparingowy pomiędzy Ruchem Chorzów a Podbeskidziem Bielsko-Biała.