1
Koniec meczu
1
12' Miłosz Kozak 66' Akos Szendrei
90+2 Ruch Chorzów zremisował z wicemistrzem Węgier Kecskemeti TE 1:1. Był to pierwszy mecz kontrolny podczas zgrupowania w Turcji.
90+1 Barański uderzył nad poprzeczką.
89 Niedźwiedź mówi w kierunku Węgrów: "it's joke".
88 Vlkanova poturbowany w polu karnym Kecskemeti. Węgrzy się śmieją, sędzia każe grać dalej.
87 Trener Niedźwiedź pyta arbitra liniowego, czy to są żarty :)
85 Węgrzy mieli rzut rożny, po którym zobaczyliśmy niecelny strzał głową.
83 Vlkanova ostro potraktował rywala. Przerwa w grze.
83 Po rzucie rożnym Buchalik złapał piłkę i chciał rozpocząć akcję. Rywal wbiegł jednak przed niego i zablokował wybicie. Sędzia przerwał grę.
81 Moneta zastąpił Hurasa.
79 Helmich przymierzył z około 30. metrów w samo okienko. Buchalik popisał się kapitalną interwencją! Korner.
78 Vlkanova wyjaśnił sytuację dalekim wybiciem.
77 W drugiej połowie zespół Kecskemeti znacznie bardziej aktywny.
75 Faul na zawodniku Niebieskich.
74 Kontra Węgrów. Bartolewski zablokował dośrodkowanie i będzie korner.
73 Niebiescy nadal atakują. Róg.
72 Świetna główka Szczepana i kolejna dobra parada Kersaka! Rożny.
72 Kersak z trudem obronił strzał Hurasa! Będzie korner.
71 Celna główka Szczepana po wrzutce Vlkanovy. Łapie bramkarz.
71 Rzut wolny dla Ruchu.
70 Dadok zastąpił Monetę, a Barański Kozaka.
69 Na boisko wejdą jeszcze Barański i powrotnie Dadok.
66 Akos Szendrei wpadł w pole karne Ruchu i mimo obecności trzech zawodników Niebieskich wpakował piłkę pod poprzeczkę.
66 1:1.
66 Sędzia pokazał kartkę Helmichowi.
65 Zawodnik rywali odbił piłkę ręką.
63 Sadlok wsparł Hurasa przed zmianą, jak starszy kolega.
62 Bartolewski za Sadloka, Huras za Wilaka.
60 Niebieskich uratowała poprzeczka.
56 Poirytowany Daniel Szczepan, który został faulowany, rywal zdjął mu but, a sędzia kazał grać dalej.
55 Na sparingu stawili się kibice Ruchu z Rudy Śląskiej, Świętochłowic i FC Deutschland.
53 Foszmańczyk dośrodkował z lewego skrzydła, do piłki ruszył Vlkanova, lecz przeszkodził obrońca.
52 Skład Kecskemeti w drugiej połowie: Kersak - Nagy, Szucs, Polyak, Iyinbor, Zeke, Derekas, Helmich, Kovacs, Meszhi, Szendrei.
50 Buchalik górą w sytuacji sam na sam!
48 Węgrzy mieli rzut rożny. Sikora wybił piłkę.
46 Skład Ruchu na drugą połowę: Buchalik - Sikora, Szur, Sadlok - Michalski, Foszmańczyk, Vlkanova, Moneta - Kozak, Szczepan, Wilak.
46 Rozpoczęła się druga połowa.
45+2 Koniec pierwszej połowy. Ruch prowadzi 1:0.
45+1 Zeke poturbował Dadoka.
45 Starzyński poślizgnął się i pojawiła się szansa dla Węgrów. Chwilę później Stępiński zablokował strzał przeciwnika.
43 Kozak zablokował podanie Zsotera i od razu chciał ruszyć do piłki, lecz ta opuściła boisko.
41 Wilak oddał niecelny strzał z dystansu.
39 Csaba Belenyesi zobaczył kartkę za faul taktyczny na Feliksie.
37 Kozak znowu przymierzył lewą nogą. Tym razem za blisko środka bramki.
36 Trener Niedźwiedź żyje meczem razem z drużyną, która stale otrzymuje mnóstwo wskazówek.
35 Dadok sfaulowany przy linii bocznej.
34 Moneta odbił piłkę i będzie jeszcze jeden korner.
33 Piłka odbiła się od nóg obrońcy, ale Stipica zdołał obronić ten strzał. Będzie jeszcze rzut rożny.
30 Stipica złapał piłkę po strzale Bano-Szabo.
27 W ośrodku Papillon włączono jupitery.
27 Moneta chciał się urwać na lewym skrzydle, ale wmieszał się w to obrońca.
25 Wchodzi Szur. Przy sytuacji z rzutem karnym urazu doznał Szymański.
23 Broni Stipica!
21 W bramce Ruchu Dante Stipica.
21 Ucierpiał przy tym jeden z chorzowian.
20 Piłkę ustawia Krisztofer Horvath.
20 Rzut karny dla rywali.
20 Feliks przewrócony na boisko, natomiast sędzia... niewzruszony.
17 Szymański zagrał prostopadle do Wilaka. Niewiele zabrakło, a ten znalazłby się w dobrej sytuacji. "Świetnie, brawo, brawo!" - mówi trener Niedźwiedź, który obchodzi dzisiaj swoje 42. urodziny.
15 Niebiescy złapali rywala na spalonym. "Brawo pany" - pochwalił defensywę Letniowski.
14 Wilak próbował wyłożyć piłkę Dadokowi, ale za lekko kopnął piłkę.
13 Ruch cały czas dominuje na boisku i prowadzi grę.
12 Feliks wykorzystał błąd rywali, przejął piłkę i dograł do Kozaka, który zszedł do środka i popisał się bardzo dobrym uderzeniem lewą nogą. Piłka wpadła tuż przy słupku.
12 1:0 dla Ruchu! Kozak!
11 Stępiński zagrał piłkę za plecy obrońców. Ruszył do niej Kozak, ale nic z tego nie wyszło.
10 Z pomocy sztabu medycznego skorzystał także Horvath.
9 Horvath poturbował Stępińskiego. Obrońca Ruchu padł z krzykiem.
7 Starzyński sfaulowany na własnej połowie boiska.
6 Dadok sfaulował rywala w narożniku boiska.
5 Niezłe dośrodkowanie Kozaka. Feliks minął się jednak z piłką.
4 Węgrzy jak na razie nie są dopuszczani do piłki.
3 Kozak przewracany w polu karnym rywali, jednak arbiter nie odgwizdał jedenastki.
2 Niebiescy od początku starają utrzymywać się przy piłce. Podanie Kozaka z prawej strony zostało zablokowane.
1 Gramy!
Piłkarze już na boisku. Za chwilę zaczynamy.
Trwa rozgrzewka obu zespołów.
Skład Kecskemeti: Varga - Majer, Szabo, Belenyesi, Katona, Zeke, Vago, Zsoter, Bano-Szabo, Horvath, Palinkas.
Na meczu kontrolnym nie zabrakło kibiców Ruchu!
Pogoda dopisuje, jest ciepło i słonecznie.
Ławka Ruchu: Buchalik, Sikora, Szur, Szymański, Michalski, Foszmańczyk, Vlkanova, Kozak, Szczepan, Bartolewski, Barański, Huras.
Skład Ruchu: Stipica - Stępiński, Szymański, Sadlok - Dadok, Starzyński, Letniowski, Moneta - Kozak, Feliks, Wilak.
Niebiescy dotarli na boisko Papillon Football Complex.
Wszystkich fanów chorzowskiego Ruchu zapraszamy na relację LIVE z pierwszego meczu kontrolnego podczas zgrupowania w tureckim Belek. O godz. 15:30 rozpocznie się spotkanie z wicemistrzem Węgier - Kecskemeti TE.