Kibice Niebieskich powoli opuszczają trybunę, a my dziękujemy Wam za uwagę! Zapraszamy na Niebiescy.pl!
Górnik Gieksa dwa... - zaintonowali fani Piasta.
Je... żaboli ich cała Polska pie... - niesie się po stadionie w Gliwicach.
Piłka nożna dla kibiców! - skandują fani obu drużyn.
Piast Piast dziękujemy! - skandują kibice Ruchu. Miejscowi odpowiadają brawami.
Zawodnicy schodzą już powoli z boiska, a fani Ruchu śpiewają "hej Niebiescy ole".
Kibice i piłkarze robią "Szkocję"!
Niebiescy głowy do góry! - wspierają kibice.
Zawsze będę wspierał drużynę swą! - śpiewa Niebieska Szarańcza.
Niebiescy jesteśmy z wami! - skandują kibice.
90+11 Koniec meczu. Ruch zremisował w Gliwicach z Piastem 0:0.
90+9 Znowu Buchalik! Łapie piłkę po strzale z kilku metrów!
90+8 Buchalik uratował Ruch po strzale głową z bliska!
90+8 Będzie jeszcze rzut wolny dla gospodarzy.
90+7 Szymański wrócił na boisko.
90+6 Szur sfaulowany w środkowej strefie boiska.
90+5 Szymański schodzi z boiska wraz z fizjoterapeutami.
90+3 Niecelny strzał na bramkę Ruchu. Chwilę wcześniej ucierpiał Szymański.
90+2 Szur zastąpił Swędrowskiego.
90+2 Niecelna główka Czerwińskiego.
90+1 Rzut wolny dla Piasta.
90 Sędzia doliczył co najmniej 6 minut.
90 Felix już nie wróci na boisko. Wchodzi Bykowski.
89 Ruchu nasz kochany, ligowa drużyno... - kibice śpiewają hymn
88 Felix jest opatrywany, a pozostali korzystają z chwili przerwy i uzupełniają płyny.
87 Jorge Felix zwijał się na boisku, jednak jego koledzy nie wybili piłki, tylko kontynuowali grę.
86 Sikora zablokował rywala. Będzie rzut rożny.
84 Szczepan wymienił dwa podania z jednym z kolegów w polu karnym Piasta, ale to ostatnie zostało zablokowane przez obrońcę.
83 Czerwiński przerywa akcję Ruchu.
82 Kartka dla Sadloka. To już czwarta w tym sezonie, a zatem nie wystąpi w meczu ze Stalą Mielec.
81 Skwierczyński zastąpił Wójtowicza, a Kasolik Michalskiego.
80 "Andrzej Kotala z Chorzowa niech wyp..." - śpiewają fani Ruchu.
80 Nowy stadion dla Chorzowa! - skandują kibice Ruchu.
78 Krykun w miejsce Kądziora.
77 Piast będzie miał rzut rożny.
75 Po dośrodkowaniu Sadloka piłkę wybił obrońca.
74 Rzut wolny dla Ruchu. Okazja do uderzenia na bramkę.
74 Szczepan miał szansę, by wejść w pole karne, ale Marciniak przerwał grę, bo wcześniej faulowany był Swędrowski...
73 Szymański uderzył z dystansu, ale trafił w rywala.
71 "Szkocka" na trybunie fanów Ruchu.
70 Spadła chorągiewka z narożnika boiska. Osobiście założył ją Szymon Marciniak.
69 Kirejczyk zastąpił Chrapka.
68 Strzał Katranisa zablokowany.
67 Po strzale Tomasiewicza piłka wylądowała w młynie Piasta.
66 Nieudana wrzutka Bartolewskiego.
65 Kądzior nie wytrzymuje nerwowo. Przegrał pojedynek z Sikorą, sfaulował zawodnika Ruchu i... rzuca trawą.
64 Buchalik odbił piłkę przed siebie po silnym uderzeniu z dystansu.
63 Chorzowianie ruszyli prawym skrzydłem. Walczyli Szczepan i Długosz, ale nie udało się nic zdziałać.
62 Wybijają Niebiescy.
62 Korner dla Piasta.
61 Długosz za Feliksa.
60 Sikora za Starzyńskiego.
60 "Ja zawsze będę wspierał drużynę swą..." - śpiewają kibice.
59 Starzyński wychodził z kontrą, ale Marciniak przerwał akcję, by pokazać Dziczkowi żółtą kartkę za uderzenie łokciem.
58 Bartolewski sfaulował Tomasiewicza. Rzut wolny około 25 metrów od bramki Ruchu.
58 Po strzale Tomasiewicza Niebieskich uratował słupek.
55 Jak to nie wpadło?! Michalski uruchomił Swędrowskiego, który wszedł w pole karne i skierował piłkę w kierunku bramki. Był przed nią jeszcze Szczepan i... nie ma gola...
54 Ameyaw wypchnięty przez Wójtowicza. Wznowi golkiper Niebieskich.
53 Po kombinacyjnej akcji Piasta piłkę złapał Buchalik.
53 Bronią się Niebiescy, choć trochę ta akcja trwała.
52 Będzie rzut rożny dla gliwiczan.
50 Szczepan zgrał piłkę przed bramkę, wyskoczył do niej Baranowski i... nie udało mu się jej strącić.
49 Korner dla chorzowian.
48 Ameyaw przymierzył z dystansu - obok bramki.
46 Rozpoczęła się druga połowa meczu.
Niebiescy wrócili na boisko.
Na murawie "Turbokozak" dla dzieci, który prowadzi Bartek Ignacik z Canal Plus.
45+1 Buchalik pewnie złapał piłkę po strzale rywala z dystansu, a sędzia zakończył pierwszą połowę.
45 Sędzia doliczył co najmniej minutę.
45 Szczepan wygrał pojedynek główkowy w polu karnym Piasta, ale nie można tego nazwać strzałem na bramkę.
44 Kartka dla Chrapka, któremu nie podobała się decyzja Marciniaka o faulu na Wójtowiczu.
42 Faul na Bartolewskim.
41 Starzyński zaatakowany wślizgiem. Faul.
39 Rzut rożny dla Piasta. Niebiescy dwukrotnie wybili piłkę z własnego pola karnego, a po chwili Marciniak odgwizdał pozycję spaloną.
39 Sprint Starzyńskiego, który wrócił na własną połowę i zatrzymał rywala wślizgiem.
38 Dobre dośrodkowanie Wójtowicza. Piłkę wypiąstkował jednak bramkarz.
37 Faul na Starzyńskim.
37 Feliks czekał niepilnowany na podanie od Szczepana. Nic z tego.
36 I Kądzior wstał.
35 Na murawie leży Kądzior i akcja Ruchu znów przerwana przez arbitra.
34 Szymański przewrócony w środkowej strefie boiska.
33 Kąśliwe uderzenie Starzyńskiego. Trafił w boczną siatkę.
32 Wójtowicz zbliżał się do pola karnego Piasta i został sfaulowany. Żółta kartka dla Pyrki.
30 Kolejne niecelne podanie na połowę Piasta i strata piłki.
28 Szczepan walczył o górną piłkę z Czerwińskim. Finalnie złapał Plach.
28 Gra wznowiona.
27 Ucierpiał Swędrowski.
25 Gospodarze pozdrowili Jastrzębie oraz Bate.
23 Michalski oddał strzał z dystansu i po chwili chciał jeszcze powalczyć o piłkę, ale za wysoko podniósł nogę i sfaulował rywala. Żółta kartka.
23 Korner dla Ruchu.
22 Tym razem lepsze dośrodkowanie Michalskiego. Obrońca odbił piłkę pod nogi Wójtowicza, który oddał strzał, lecz został zablokowany.
21 Starzyński ruszył z akcją i po chwili zagrał na prawą do Michalskiego. Jego dośrodkowanie zostało jednak przyblokowane.
20 Kibice Ruchu pozdrowili Widzew, Elanę, Wisłę i Unię Oświęcim.
19 Feliks czysto odebrał piłkę, ale ucierpiał przy tym Chrapek i po chwili arbiter przerwał grę.
17 Buchalik odbił piłkę po silnym strzale rywala.
16 Marciniak udał się na pogawędkę do Michalskiego.
16 Buchalik złapał piłkę po rykoszecie.
15 Akcja Piasta rozpoczęła się od nieudanego podania piętą Szczepana, a zakończyła niecelnym strzałem na bramkę Buchalika.
13 Strzał Swędrowskiego zablokowany.
11 Arbiter daje pograć zawodnikom. Przed momentem przewrócił się Michalski, który domagał się faulu, jednak Marciniak od razu pokazał "wstawaj".
10 Swędrowski chciał szybko wznowić grę z rzutu wolnego, ale stanął przed nim Tomasiewicz, który otrzymał za to słowną reprymendę od sędziego.
9 Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska piłka trafiła w słupek bramki Ruchu!
8 Wójtowicz przewrócony przed polem karnym Piasta. Marciniak każe grać dalej.
8 Kibice Ruchu z fantastycznym dopingiem, jak zwykle...
7 Rzut z autu dla Ruchu na wysokości pola karnego Piasta.
6 Niezła centra Michalskiego z prawego skrzydła. Piłkę wybił obrońca.
6 Niecelne podanie Feliksa, prosto pod nogi rywala. Szybko udało się jednak odzyskać.
5 Wójtowicz szarżował na lewym skrzydle, ale nic z tego.
3 "Buchal" przez moment utykał, ale kontynuuje grę.
2 Buchalik obronił w sytuacji sam na sam! Gracz Piasta był jednak na spalonym i przy okazji poturbował golkipera Ruchu.
1 Sędzia Szymon Marciniak rozpoczął mecz!
Ruch w białych strojach, Piast w niebiesko-czerwonych.
Kibice Ruchu odśpiewali hymn swojego Klubu.
Je... żaboli ich cała Polska pie... - śpiewa cały stadion.
Zawsze i wszędzie policja je... - śpiewają obie ekipy.
Piast Piast dziękujemy! - skanduje Niebieska Szarańcza.
Skandują także fani Piasta, za co dostali brawa od chorzowian.
Piłka nożna dla kibiców! - skandują fani Ruchu.
Kibice Ruchu szykują się do hymnu.
Na trybunach pojawił się Tomasz Podgórski, były gracz Ruchu i Piasta.
"Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasz Ruch Chorzów gra aeeejjaaaooo Niebiescy gol!" - zaśpiewali kibice.
Piłkarze Ruchu zakończyli rozgrzewkę i schodzą do szatni przy głośnej piosence "hej Niebiescy ole!".
"Witamy kibiców Niebieskich w naszym mieście!" - powiedział spiker.
Jest także flaga "Naszym Honorem Jest Nasz Klub".
Fani Ruchu wywiesili transparenty "Kotala raus", "Michalik menda społeczna" oraz "Zawada won".
W młynie gospodarzy jak na razie garstka kibiców. Wywiesili flagę "Całe życie Piast Gliwice".
Zachęcamy do obserwowania naszych kont na Instagramie, gdzie znajdziecie mnóstwo materiałów z dzisiejszego meczu:
  • Niebiescy.pl
  • TV Niebiescy
  • "My jesteśmy wielki Ruch Chorzów!" - śpiewa Niebieska Szarańcza.
    Hej Niebiescy ole hej Ruch Chorzów aeejjjaaooo! - niesie się po stadionie Piasta.
    Lolololo naprzód Niebiescy! - śpiewają kibice.
    Wszyscy kibice Niebieskich wstali z miejsc. Trwa przemowa młynowego. Kilka spraw organizacyjnych przed meczem wyjazdowym:)
    Fani Ruchu wypełnili już niemal całą trybunę za bramką.
    Niebiescy, Niebiescy! - rozległo się na stadionie, gdy na rozgrzewkę wybiegli zawodnicy Ruchu.
    Bramkarze Ruchu na rozgrzewce. "Jakub Bielecki!" - skandują fani Niebieskich.
    Fani Niebieskich wywiesili już kilka flag: "RUCH", "To My Naród Śląski", "Ruch Chorzów", "Special Guest", "Blue Army", "Niebiescy".
    Opaski kapitańskie założą dzisiaj Maciej Sadlok i Jakub Czerwiński.
    Ławka Piasta: Karol Szymański, Holubek, Karbowy, Mokwa, Hateley, Kirejczyk, Bykowski, Krykun.
    Skład Piasta: Plach - Mosór, Czerwiński, Chrapek, Felix, Kądzior, Dziczek, Ameyaw, Tomasiewicz, Pyrka, Katranis.
    Ławka Ruchu: Bielecki, Kasolik, Szur, Sikora, Foszmańczyk, Sedlak, Steczyk, Długosz, Skwierczyński.
    Skład Ruchu: Buchalik - Michalski, Baranowski, Sadlok, Bartolewski - Wójtowicz, Szymański, Swędrowski, Starzyński, Feliks - Szczepan.
    Kibice Ruchu, którzy regularnie wypełniają stadion w Gliwicach, tym razem otrzymali "tylko" całą trybunę za bramką.
    Witamy ze stadionu w Gliwicach! Tym razem Niebiescy w roli gościa.
  • Wszystkich fanów chorzowskiego Ruchu, którzy nie mogą się dzisiaj pojawić na stadionie przy Okrzei, zapraszamy na naszą sportowo-kibicowską relację LIVE z meczu z Piastem Gliwice! Początek spotkania o godz. 20:00.