Koniec meczu
10
3' Artur Pląskowski
7' Konrad Kasolik
13' Artur Pląskowski
36' Konrad Kasolik
47' Jakub Piątek
59' Daniel Szczepan
69' Filip Żagiel
71' Maksymilian Roguła
89' Filip Żagiel
90' Filip Żagiel
90 Chorzowski Ruch uczcił jubileusz 100-lecia Andaluzji Brzozowice-Kamień. Niebiescy odnieśli zwycięstwo 10:0, a kibice zaprezentowali oprawę z pirotechniką.
90 Żagiel głową i 10:0!
89 Świetna akcja Żagla, który popisał się sztuczką techniczną i wpakował piłkę do siatki!
87 Nieudany strzał Szczepana.
87 Niecelny strzał na bramkę Andaluzji.
85 Będzie rzut rożny dla Niebieskich.
82 Winciersz złapany na spalonym.
80 Winciersz ograł obrońcę i oddał niecelny strzał.
79 Efektowna parada bramkarza Andaluzji. Obronił strzał Sikory.
77 Strzał Piątka zablokowany.
76 Sikora stał przed bramką Andaluzji i dosłownie został trafiony w głowę. Był też przy okazji na spalonym.
75 Korner dla Niebieskich.
74 Winciersz na spalonym.
71 Roguła podwyższa na 8:0.
69 Szybka akcja Niebieskich. Urwał się Szczepan, który wyłożył piłkę Żaglowi i Ruch prowadzi już 7:0.
68 Gramy dalej.
67 Część boiska została zadymiona. Sędzia skorzystał z okazji i zarządził przerwę na uzupełnienie płynów.
65 Piłka wpadła do bramki Andaluzji, ale tym razem był spalony.
64 Fani Ruchu prezentują flagowisko. Jest też pirotechnika.
60 Tomasz Nowak zastąpił Osobińskiego.
59 Szczepan minął bramkarza i wpakował piłkę do siatki.
58 Kibice Ruchu zaprezentują flagowisko.
57 W drugiej połowie kapitanem Ruchu jest Patryk Sikora.
56 Szczepan doszedł do piłki w polu karnym Andaluzji i uderzył obok bramki.
55 Naszym Klubem HKS! - dopingują Niebieskie Piekary.
54 Hej Niebiescy ole! - śpiewają kibice.
54 Nieudana próba Sikory z dystansu.
53 Kibice przygotowują się do prezentacji oprawy.
49 Kolejny rzut rożny dla chorzowian.
48 Obrońca wybił piłkę po dośrodkowaniu Winciersza. Korner.
47 Piątek podwyższa na 5:0.
46 Rozpoczęła się druga połowa.
Skład Ruchu na drugą połowę: Osobiński - Nawrocki, Wyroba, Szywacz - Bąk, Sikora, Piątek, Winciersz - Żagiel, Roguła - Szczepan.
45 Koniec pierwszej połowy.
44 Bramkarz złapał piłkę po zagraniu Pląskowskiego.
43 Wójtowicz wpadł w pole karne Andaluzji i oddał strzał z ostrego kąta. Piłkę odbił golkiper.
41 Pląskowski zmarnował sytuację sam na sam z bramkarzem. Uderzył obok słupka.
39 Zawodnik Andaluzji wybił piłkę na połowę Ruchu, a tam przejął ją Szur.
36 Druga bramka Kasolika i Ruch prowadzi 4:0.
36 Rezerwowi zawodnicy Ruchu rozpoczęli rozgrzewkę.
35 Żagiel uruchomił na skrzydle Wójtowicza, który próbował dograć do Janoszki. Wmieszał się w to jednak obrońca Andaluzji.
33 Niezły przerzut zawodnika Andaluzji.
32 Gra wznowiona.
30 Sędzia zarządził przerwę na uzupełnienie płynów.
29 Rzut rożny dla Ruchu.
28 Wójtowicz ograł rywala na prawym skrzydle i dośrodkował na nogę Pląskowskiego, który przyjął piłkę, ale od razu pojawił się przy nim obrońca.
27 Udana interwencja Szura.
25 Niecelny strzał Żagla.
22 Na płocie wisi transparent "Nasze miasto, place, bloki PIEKAROKI".
20 Ruch Ruch HKS! - skandują kibice.
19 Zawodnik Andaluzji sfaulował Wyrobę i od razu przeprosił za przewinienie.
19 Janoszka wpadł w pole karne, ale bramkarz zaliczył udaną interwencję.
18 Bielecki złapał piłkę.
18 Rzut wolny dla Andaluzji.
14 Andaluzja, Andaluzja! - skanduje grupa dzieci.
13 Niebiescy wymienili kilka szybkich podań, a świetną akcję wykończył Pląskowski. 3:0.
9 Gospodarze powitali Seweryna Siemianowskiego oraz Marcina Stokłosę.
7 Kasolik podwyższył na 2:0.
5 Wyroba wybił piłkę. Będzie korner dla Andaluzji.
4 Obrońca wybił piłkę po wrzutce Wójtowicza.
3 1:0 dla Ruchu. Pląskowski pokonał bramkarza uderzeniem lewą nogą.
1 Gramy! Niebiescy przy piłce.
Piłkarze już na boisku!
Ruch zagra w błękitnych strojach.
Trwa rozgrzewka obu drużyn.
Skład Ruchu: Bielecki - Kasolik, Szur, Kowalski - Wójtowicz, Wyroba, Swędrowski, Moneta - Janoszka, Żagiel - Pląskowski.
W dzisiejszym meczu towarzyskim w zespole Niebieskich wystąpi Mateusz Winciersz, któremu przyjrzy się sztab szkoleniowy Ruchu.
Zapraszamy na naszą sportowo-kibicowską relację LIVE ze spotkania towarzyskiego pomiędzy Andaluzją Brzozowice-Kamień a Ruchem Chorzów. Mecz odbędzie się z okazji jubileuszu 100-lecia klubu z Piekar Śląskich. Pierwszy gwizdek o godz. 11:00.