0
Koniec meczu
2
45' Kamil Lukoszek
88' Krzysztof Ropski
90 W ostatnim zimowym sparingu Ruch Chorzów przegrał ze Skrą Częstochowa 0:2. Dziękujemy za uwagę i do zobaczenia na meczu z Lechem II Poznań!
88 Składną akcję Skry wykończył Ropski. Asystował Napora.
87 0:2.
86 Bramkarz Skry broni strzał Szkatuły!
85 Kartka dla Wyroby.
84 Malec ograł dwóch rywali i zatrzymał się na trzecim.
82 Po centrze Szywacza piłka spadła w polu karnym pod nogi Szkatuły. Uderzył prawą i fatalnie przestrzelił...
81 Ropski ukarany żółtą kartką za ostry faul.
79 Bąk zastąpił Janoszkę.
78 Kartka dla Janoszki za faul z tyłu. Rywale mają o to pretensje.
78 Z rzutu wolnego uderzył Foszmańczyk. Trafił w mur.
77 Żółta kartka dla Holika. Rzut wolny dla Ruchu.
76 Strzał na bramkę Skry - tuż obok słupka.
75 Zmiana w zespole Skry. Na boisku zameldował się Mateusz Malec.
74 Niebiescy wywalczyli rzut rożny.
74 Tomasz Nowak złapał piłkę po dośrodkowaniu.
73 Faul i będzie rzut wolny dla gości.
72 Kasolik był bliski popełnienia błędu, ale w ostatniej chwili kopnął piłkę w kierunku Nowaka.
72 Fatalne dośrodkowanie. Piłkę wybił pierwszy z zawodników Skry.
70 Rzut wolny dla Niebieskich.
68 Nieudane przyjęcie Malca. Aut dla Skry.
67 Efektowny drybling Malca. Niewiele zabrakło, a wypracowałby sobie świetną sytuację.
66 Częstochowianie odważnie poczynają sobie w pobliżu bramki Ruchu.
62 Kilka zmian w drużynie Ruchu. Będzieszak za Kulejewskiego, Nowak za Bieleckiego, Malec za Żuka, Wyroba za Sikorę.
60 Boisko opuścili Mas i Mesjasz.
58 Na boisko wejdą Ropski i Holik.
57 Marković pięknie przymierzył z około 30 metrów! Bramkarz zdołał obronić. Korner.
56 Rzut wolny dla chorzowian.
53 Foszmańczyk doznał groźnie wyglądającego urazu, ale po chwili wstał i kontynuuje grę.
51 Po strzale z rzutu wolnego piłka minęła bramkę Ruchu.
50 Bielecki złapał piłkę poza polem karnym...
49 Szkatuła przymierzył lewą nogą sprzed pola karnego. Tuż obok słupka.
Ustawienie Ruchu w drugiej połowie: Bielecki - Kulejewski, Kasolik, Szywacz - Żuk, Sikora, Marković, Szkatuła - Foszmańczyk, Janoszka - Szczepan.
46 Groźny strzał zawodnika Skry. Będzie jeszcze korner.
46 Rozpoczęła się druga połowa.
Zawodnicy wracają na murawę. W drugiej połowy zobaczymy m.in. Foszmańczyka, Szkatułę i Szczepana.
45 Koniec pierwszej połowy.
45 Skra wykorzystała błąd Kulejewskiego. Mas wpadł w pole karne i dograł do wchodzącego w pole karne Lukoszka, który pokonał Bieleckiego strzałem po ziemi.
45 0:1.
43 Kąśliwe dośrodkowanie z rzutu rożnego. Bielecki wypiąstkował piłkę, która dokręcała się do bramki.
43 Korner dla Skry.
42 Chiliński był bliski przejęcia piłki po podaniu rywala.
42 Mateusz Kos wypiąstkował piłkę po centrze Janoszki. Po chwili "Ecik" znów dośrodkował i zobaczyliśmy niecelny strzał głową.
40 Centra Żuka zablokowana, ale będzie jeszcze korner.
39 Niebiescy mieli rzut wolny. Po dośrodkowaniu do piłki wyskoczył Kulejewski, ale sfaulował przy tym rywala.
37 Stępień uderzył obok bramki Skry.
35 "Andrzej Kotala z Chorzowa niech..." - skandują kibice.
34 "Kotala raus, Kotala won, Kotala wyp... stąd" - śpiewają fani Ruchu.
34 Nowy stadion dla Chorzowa! - skandują kibice.
32 Grę wznowi Bielecki.
32 Rzut rożny dla gości.
31 Stały fragment zostanie powtórzony.
31 Rzut wolny dla Skry, akcja na połowie Ruchu. Przed momentem Marković zastąpił Wyrobę.
29 Na boisku leży jeden z graczy Skry.
26 Ucierpiał Janoszka. Kartka dla Lukoszka.
25 Żuk dośrodkował z prawej strony, a do piłki dopadł Wyroba! Nie udało mu się jednak skierować futbolówki w kierunku bramki.
23 Wójtowicz próbował strzelać, ale został zablokowany.
20 Fani Ruchu pozdrowili swoich przyjaciół.
18 Żółta kartka dla Szywacza.
17 Kibice unieśli ręce w górę i robią "Szkocję".
16 Bramkarz Skry złapał piłkę po dośrodkowaniu z prawej strony boiska.
15 Chiliński sfaulowany przez obrońcę. Niebiescy wznowią grę już na własnej połowie.
12 Obrońca Skry przeciął podanie Janoszki.
12 Strzał Wójtowicza zablokowany.
10 Wójtowicz popełnił fatalny błąd w defensywie. Podał piłkę rywalowi, chwilę później próbował ją wybić Bielecki, który trafił... w plecy przeciwnika. Finalnie goście nie wykorzystali tej sytuacji.
8 Kibice wypełnili trybunę główną i głośno dopingują.
5 Chiliński próbował efektownie dograć do wchodzącego w pole karne Janoszki, ale podanie było trochę niedokładne.
3 Niebiescy od początku narzucili swoje warunki gry.
2 Ultrasi prowadzą doping w asyście bębna.
1 Gramy!
Prezentacja zakończona. Za chwilę początek sparingu.
Chcemy awansu, Niebiescy chcemy awansu! - skandują kibice.
Ruchu nasz kochany, ligowa drużyno... - kibice śpiewają hymn!
Kibice odpalili race na trybunie i fajerwerki na prostej!
- Wierzę, że damy wam mnóstwo radości i będziecie dumni z tej drużyny! - powiedział kapitan Tomasz Foszmańczyk.
- Witam wszystkich kibiców! Powiedziałem przed chwilą, że tutaj na prezentacji jest więcej widzów niż gdzie indziej na lidze. Mam ogromne przesłanie na tę rundę: pomóżcie nam, bo bez was to będzie trudniejsze, bez was się to nie uda! - powiedział trener Jarosław Skrobacz.
Fosa Fosa KS Ruch! - śpiewają kibice na cześć kapitana Niebieskich.
Kogo brakuje?
Napastnicy to Kacper Bąk, Kamil Chiliński, Piotr Stępień i Daniel Szczepan.
A dalej: Jakub Malec, Vanja Marković, Michał Mokrzycki, Jakub Nowak, Patryk Sikora, Przemysław Szkatuła, Tomasz Wójtowicz, Piotr Wyroba, Filip Żagiel i Paweł Żuk.
Ecik Ecik KS Ruch! - skandują kibice.
Linię pomocy rozpoczyna Łukasz Janoszka!
Pora na obrońców: Jakub Będzieszak, Konrad Kasolik, Kacper Kawula, Marcin Kowalski, Bartłomiej Kulejewski, Filip Nawrocki, Remigiusz Szywacz i Mateusz Wacławski.
Bramkarze Ruchu to Jakub Bielecki, Tomasz Nowak i Jakub Osobiński.
A także pozostali członkowie sztabu: Andrzej Urbańczyk, Jakub Jarosz, Filip Czapla i Sebastian Lukaszczyk.
Jest i legendarny Ryszard Kołodziejczyk.
Grzybek Grzybek KS Ruch! - śpiewają kibice.
Jako pierwszy pojawił się trener Jarosław Skrobacz. Tuż za nim Jan Woś i Wojciech Grzyb.
Ruch Ruch HKS! - krzyknęli kibice. Rozpoczęła się prezentacja drużyny!
Adler przechadza się po murawie i dumnie prezentuje flagę w barwach Ruchu.
Już za 10 minut odbędzie się krótka prezentacja drużyny Ruchu.
Kibice zajmują miejsca na trybunie głównej.
Ławka Skry: Sujecki, Niedbała, M. Malec, Holik, Ropski, Winiarczyk, Napora, Pyrdoł.
Skład Skry: Kos - Mesjasz, Paluszek, Szymański, Baranowicz, Olejnik, Burman, Lukoszek, Nocoń, Kwietniewski, Mas.
Trwa rozgrzewka obu zespołów.
Ławka Ruchu: Tomasz Nowak, Będzieszak, Bąk, Foszmańczyk, Kowalski, Marković, Malec, Szczepan, Szkatuła, Szywacz, Żagiel.
Skład Ruchu: Bielecki - Kulejewski, Kasolik, Szywacz - Żuk, Wyroba, Sikora, Wójtowicz - Janoszka - Stępień, Chiliński.
Tymczasem Niebiescy pozyskali nowego bramkarza! Ruch wypożyczył do końca sezonu 21-letniego Jakuba Osobińskiego, który występował dotąd w Koronie Kielce.
Witamy ze stadionu przy ulicy Cichej po raz pierwszy w 2022 roku!
Serdecznie zapraszamy na naszą relację LIVE z próby generalnej przed startem rundy wiosennej! Niebiescy zmierzą się dzisiaj przy Cichej z pierwszoligową Skrą Częstochowa. Początek spotkania został zaplanowany na godz. 17:00.