2
Koniec meczu
0
24' Kamil Bętkowski
73' Przemysław Oziębała
PO MECZU Ruch przerwał więc passę meczów bez zwycięstwa. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejną Relację LIVE!
90+6 Sędzia gwiżdże po raz ostatni!
90+5 Ładny, plasowany strzał w wykonaniu Idzika, ale świetnie poradził sobie Wiśniewski. Róg!
90+4 Jarka mógł wykorzystać błąd w tyłach, ale ostatecznie stracił piłkę.
90+3 Trwa napór Ruchu, ale bez jakiegokolwiek zagrożenia dla bramki rywala.
90+1 Bardzo nieudany strzał w wykonaniu Foszmańczyka. Bramkarz miejscowych nie spieszy się z wybiciem piłki z 5. metra.
90 Pięć minut dorzuca do meczu sędzia.
90 Celny strzał Paszka, ale złapał piłkę Wiśniewski.
90 Grający w dziesiątkę Gwarek w głębokiej defensywie.
89 Już po wszystkim.
88 Medycy z obecnej na stadionie karetki pobiegli udzielić pomocy piłkarzowi Gwarka. To chyba Dzido.
88 Gorąco pod bramką gospodarzy. Niefortunnie jeden z nich głową uderzył w słupek. Wyglądało to groźnie.
86 Podwójna zmiana w Ruchu: na boisku meldują się Tsuleiskiri i Duchowski. Opuszczają je Kulejewski i Podgórski.
84 Gwarek ma kolejny rzut rożny.
84 Rozpadało się w Tarnowskich Górach.
83 Zdołali oddać strzał gracze Krzysztofa Górecki, ale piłka powędrowała ponad bramką.
83 Róg dla gospodarzy.
82 Przystalski za strzelca gola na 1:0, Bętkowskiego.
81 Wizyta Niebieskich w polu karnym przeciwnika, ale nie udało się oddać strzału.
79 Pach zastąpił Kulińskiego.
78 Gwarek będzie grał w dziesiątkę, bo Pipia zostaje za faul na Mokrzyckim ukarany drugą żółtą kartką!
78 Jakiś problem zdrowotny ma Mokrzycki. Przerwa w grze.
76 Paszek w miejsce Bartolewskiego.
76 Piłka wylądowała w siatce Gwarka, ale sędziowie dopatrzyli się spalonego.
75 Rzut rożny dla chorzowian
74 Co nie udało się przed chwilą Jarce, zrobił inny były ekstraklasowiec, Oziębała. Pomocnik przestawił w polu karnym Kasolika i spokojnie pokonał Smuga.
73 2:0 dla Gwarka!
72 Jarka znów znalazł się w świetnej sytuacji na strzelenie na 2:0, ale zmarnował ją niecelnym uderzeniem!
71 Pierwsza zmiana w Ruchu: Rudek za Winciersza.
70 Wiśniewski spokojnie wyłapuje dośrodkowanie Kowalskiego.
68 Futbolówka przeleciała wszerz boiska i wyszła na aut.
67 Korner dla Niebieskich
66 Kolejne nieudane zagranie z głębi pola. Upływający czas jest sprzymierzeńcem Gwarka.
65 Zbyt głęboka wrzutka i piłka ląduje w rękach Wiiśniewskiego.
64 Stały fragment gry dla gości na połowie rywala.
63 Oziębała z ostrego kąta, ale czujny był Smug.
62 Ruch cały czas w ataku pozycyjnym, co jakiś czasu udaje mu się stworzyć sytuację, ale dziś skuteczność jest fatalna.
59 Oziębała zmienił Dyląga
59 Złapał się za głowę Kulejewski, bo miał doskonałą okazję, by wyrównać. Po centrze z rzutu rożnego strzelił jednak obok bramki!
57 Rzut wolny dla Ruchu, było po nim trochę nerwów dla gospodarzy, ale oddalili oni zagrożenie.
56 Przycisnął Ruch za sprawą Foszmańczyka, który ładnie ruszył z piłką środkiem pola. Zagrana na 11. metr futbolówka została jednak wybita przez jednego z tarnogórzan.
54 Znów sędzia sięga do kieszonki. Ukarany Cholerzyński.
52 Pipia ukarany żółtą kartką.
52 W odpowiedzi próba Bartolewskiego, lecz strzał lewą nogą minął okienko bramki.
52 Ponownie gorąco w polu karnym chorzowian, ale znów skończyło się tylko na strachu.
51 Było groźnie, ale ostatecznie udało się wybić piłkę na aut.
50 Faul przy linii bocznej i trzeba będzie pilnować się przy dośrodkowaniu.
49 Ucierpiał Pączko i mamy przerwę w grze.
47 Gwizdek sędziego przerywa akcję Ruchu.
46 Gramy!
PRZERWA Nie ma żadnych zmian w składach.
PRZERWA Pojawiają się również goście.
PRZERWA Piłkarze Gwarka wrócili z szatni.
PRZERWA Na przerwę schodzimy z wynikiem 0:1. W oddali słychać tymczasem okrzyki kibiców Ruchu.
45+1 Świetna okazja do wyrównania była przed Wincierszem. Piłkę przepuścił mu Idzik, a ten z kilku metrów posłał ją ponad bramką! Powinno być 1:1!
44 Piłka uciekła Wiśniewskiemu, ale nie było tam nikogo z gości.
42 Podgórski górą w pole karne, ale nie było szans na oddanie strzału.
40 Dużo niedokładności w grze obu zespołów.
38 Dobre zachowanie Lechowicza w obronie i zacznie Smug.
37 Zamieszanie w polu karnym Gwarka i piłka ponownie na rzucie rożnym.
35 Ruch znów ma korner.
33 Ładna kombinacja gości, ale tylko róg.
31 Teraz udało się przeprowadzić ciekawą akcję. Kowalski wpadł w pole karne, ale stracił równowagę i w konsekwencji piłkę.
30 Gospodarze wyraźnie się rozkręcili, piłkarze Berety mają problem z wyjściem ze swojej połowy.
29 100% sytuacja na strzelenie drugiej bramki. Precyzyjna centra z prawego skrzydła leciała do Jarki, ale doświadczony piłkarz nie zdołał głową wpakować jej do siatki.
27 Akcja Gwarka zakończona niecelnym strzałem. Wygląda na to, że stracony gol podciął Niebieskim skrzydła. Oby nie na długo.
24 Zagranie Pipii w pole karne przejął Bętkowski, ograł obrońcę i strzelił na bramkę, nie dając szans Smugowi.
24 Niestety, Gwarek obuje prowadzenie!
23 Twarde wejście Lechowicza, sędzia upomina prawego obrońcę.
22 Znakomite podanie Idzika za linię obrony. Szkoda, że Wiśniewski w porę wyszedł z bramki.
19 Bartolewski bliski otwarcia wyniku, ale jego strzał został sparowany przez rywala na róg!
18 Jarka szarżował na bramkę Smuga, ale nie poradził sobie z obrońcami.
16 Podgórski na pozycji spalonej.
15 Niebiescy próbują zyskać przewagę, piłka częściej gości na połowie rywali.
12 Ostre wejście w Kowalskiego, ale obejdzie się bez wizyty medyków.
11 Smug bez trudu wyłapał dośrodkowanie z narożnika boiska.
11 Korner dla gospodarzy.
10 Kolejna akcja Ruchu. Dośrodkowanie Podgórskiego starał się wykończyć Idzik. Strzelił jednak obok bramki.
8 Mokrzycki spróbował zaskoczyć Wiśniewskiego strzałem lewą nogą zza pola karnego, ale chybił.
5 Było groźnie w polu karnym Gwarka, ale strzał Idzika był zbyt lekki.
5 Nie udało się stworzyć zagrożenia.
4 Ruch wywalczył rzut rożny.
3 Miękka wrzutka Kulińskiego, której nikt nie zamknął.
3 Rzut wolny dla Gwarka, do bramki jakieś 25-30m.
2 Prostopadłe podanie do Idzika, ale szybszy Wiśniewski.
1 Smug w pierwszej akcji zmuszony do interwencji za szesnastką. Poradził sobie, ale i tak sędzia uniósł chorągiewkę.
1 Zaczął Ruch!
PRZED MECZEM Sędziemu bocznemu nie spodobała się siatka w okolicach słupka bramki Smuga.
PRZED MECZEM Czekamy na gwizdek, ale w bramce mamy pewne kłopoty techniczne.
PRZED MECZEM Ruch dziś na czarno-biało, a gospodarze na zielono.
PRZED MECZEM Czekamy na zawodników i za chwilę zaczynamy.
PRZED MECZEM Obie ekipy w rozgrzewce.
PRZED MECZEM Kapitanem chorzowian jest oczywiście Tomasz Foszmańczyk.
PRZED MECZEM Do rozpoczęcia spotkania pozostała już niecała godzina. Poznaliśmy już skład, w jakim Niebiescy wystąpią w Tarnowskich Górach.
Sympatyków Niebieskich serdecznie zapraszamy na naszą relację LIVE z zaległego meczu 8. kolejki III ligi, w którym Ruch Chorzów zmierzy się na wyjeździe z Gwarkiem Tarnowskie Góry. Początek spotkania został zaplanowany na godz. 15:00.