1
Koniec meczu
1
20' Wojciech Kędziora (k.) 83' Oskar Sikorski
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na Niebiescy.pl
"Złodzieje, złodzieje" - krzyczą kibice w kierunku sędziów spotkania.
Po końcowym gwizdku kibice Ruchu domagają się zmiany trenera.
90+5 Nic z tego... Tylko remis... Koniec meczu.
90+5 Szkoda, wielka szkoda, kolejny raz tracimy w końcówce bramkę i dwa punkty.
90+5 Głośny doping...
90+4 Rzut wolny dla Ruchu! Tuż przed polem karnym!
90+2 I znowu do nikogo..
90+2 I jeszcze jeden rzut rożny.
90+2 Do nikogo..brak słów.
90+2 Rzut rożny dla Ruchu.
90 Arbiter przedłużył drugą połowę o co najmniej cztery minuty.
90 Z boiska zszedł Czychowski.
89 Ten remis nic nie daje. Jeszcze minuta plus czas doliczony.
89 Do wejścia na boisko przygotowany jest Machol.
88 Jak to nie wpadło?! Po centrze Kowalskiego świetną okazję miał Balicki! Jego główka była jednak niecelna...
87 Bliski strzału był Balicki.. Rzut wolny dla Ruchu, do piłki podchodzi Kowalski.
86 "K..a mać, Chorzów grać" - skandują kibice Ruchu.
86 Piłkę wybił Giel.
85 Trzech na jednego wychodzili piłkarze Gryfa, ale akcję przerwał Obst. Rzut rożny.
84 Giel zastąpił Kędziorę.
83 Z rzutu rożnego dośrodkował Włodyka, a celną główką popisał się Sikorski.
83 1:1...
83 Dobra sytuacja dla Gryfa, rykoszet...i rzut rożny.
82 Aut na wysokości pola karnego dla Ruchu. Szykuje się kolejna zmiana. Przygotowany Giel.
81 Nowakowski był bliski wywalczenia rzutu rożnego, ale obrońca zdążył jeszcze wybić piłkę na aut.
80 Po dośrodkowaniu Kowalskiego z rzutu wolnego doszło do zamieszania w polu karnym Gryfa. Defensywa gości po raz kolejny nie pozwoliła jednak na oddanie strzału.
80 Kowalski nie tylko przejął opaskę kapitańską, ale również wykonywanie stałych fragmentów gry.
79 Ostry faul Czychowskiego, który od razu zobaczył żółtą kartkę.
79 Sędzia upomina Lecha, aby szybciej wprowadzał piłkę do gry.
78 Bury zluzował Ryka.
78 Dziwne ma momenty sędzia tego spotkania, szczególnie kiedy ma odgwizdać faul dla Ruchu. Zastanawia się i nie gwiżdże faulu.
78 Sikora w miejsce Walskiego.
76 Pierwsza akcja Nowakowskiego, który dostrzegł w pole karne Kędziorę. 37-latek od razu odegrał do kolejnego gracza Niebieskich, ale zakończyło się stratą.
75 Balicki na murawie, a gwizdek sędziego milczy.
75 Nowakowski zastąpił Podgóskiego, który przekazał opaskę Kowalskiemu.
74 Celne uderzenie Chwastka, Lech złapał bez problemu.
74 Piłkę ustawił sobie Lech. Wybił pod same pole karne.
73 Na pozycji spalonej gracz z Wejherowa.
72 Zamieszanie pod naszym polem karnym, ale na szczęście piłkę wybił Bartolewski. Piłkarze Gryfa coraz bliżej pola karnego Ruchu.
71 Nowakowski przygotowuje się do zmiany.
71 Żółta kartka dla Michała Walskiego.
71 Plac gry opuścił Koziara.
69 Na boisko wejdzie Dawid Rogalski.
67 Celny strzał Podgórskiego, zbyt lekki żeby mógł zaskoczyć bramkarza.
66 Dobrze w obronie Walski i przenosimy piłkę na połowę drużyny przeciwnej.
65 Tymczasem na sektorze rodzinnym flagowisko:)
64 Do rzutu wolnego podchodzi po raz kolejny Podgórski, piłkę niecelnie głową uderzył Obst.
62 "Zawsze wierni i oddani po kres życia Psycho Fani!" - skandują fani Ruchu.
62 Dobrze w obronie Kulejewski. I znowu zawodnicy Ruchu w ataku.
61 Gracze Gryfa pilnują chorzowian przy stałych fragmentach i znów nie zobaczyliśmy strzału na bramkę.
60 Rzut rożny dla Ruchu.
60 Sędzia kolejny raz nie reaguje na faul na piłkarzu Ruchu, coraz dziwniejsze decyzje sędziego.
59 Kibice skoczyli z radości po strzale z dystansu Jakuba Kowalskiego! Pomocnik uderzył z około 30 metrów, a piłka... musnęła górną siatkę bramki! Nadal 1:0 dla Ruchu.
59 Piękny cross Kulejewskiego do Kowala i będzie rzut rożny dla Niebieskich.
58 Kowalski wrócił na boisko.
58 Gra wznowiona.
57 4360 widzów obserwuje dzisiejsze spotkanie.
57 Trener Fornalak wykorzystuje chwilę przerwy i przekazuje wskazówki Bartolewskiemu.
56 Na boisko wbiegli fizjoterapeuci Ruchu.
55 Ucierpiał Jakub Kowalski.
55 Zawodnicy Ruchu często wymieniają podania z pierwszej piłki, są dobre momenty gry, często brakuje tylko..kropki na i.
54 Strzał Podgórskiego w środek bramki po akcji Kędziory.
54 Dobra sytuacja dla Ruchu, niewiele zabrakło do strzału.
53 Niecelny strzał Ryka, pomocnika Gryfa.
52 Kolejna dobra wymiana piłki przez pomocników Ruchu, źle przyjął jednak Balicki, a miał szansę wyjść sam na sam.
51 Ładnie z piłką w pole karne wszedł Czychowski, ale Obst dobrze zachował się przy tej sytuacji.
51 "Naszym Klubem HKS!" - śpiewają głośno kibice.
50 Piłkę wymienił Kędziora z Balickiem, ale ten ostatni ją stracił.
48 Teraz dobrze Urbańczyk odebrał piłkę i rozpoczął kontrę.
48 Trochę podwórkowej kopaniny po obu stronach, aut dla piłkarzy z Wejherowa.
47 Wrzucił Włodyka, ale Lech złapał piłkę bez problemu.
46 Pierwsza akcja dla Gryfa i rzut rożny dla nich.
46 Rozpoczęła się druga połowa.
Zawodnicy Ruchu wrócili już na boisko.
Olimpia Grudziądz zremisowała ze Zniczem 1:1.
46 Spotkanie jest wyrównane, ale Niebiescy prowadzą zasłużenie 1:0. Zapraszamy po przerwie.
45+1 Włodyka wpadł w pole karne Ruchu i uderzył w boczną siatkę. Po chwili sędzia zakończył pierwszą połowę.
45 Sędzia doliczył minutę do pierwszej połowy.
45 Bartolewski wyskoczył w polu karnym i zgrał piłkę głową, ale nie można tego nazwać strzałem. Zbyt słabo uderzył futbolówkę.
45 Rzut rożny dla Ruchu, po ładnej akcji Podgórskiego i Kędziory.
43 Kędziora dostał piłkę przed polem karnym i powinien dograć na lewą stronę do niepilnowanego Podgórskiego. Spróbował jednak sam i od razu stracił futbolówkę...
43 Obst jak ściana, na której zatrzymał się Ryk.
42 Kędziora sfaulował rywala. Rzut wolny na połowie Gryfa.
42 Po raz kolejny pada na murawę zawodnik Ruchu, sędzia nie reaguje.
41 Kędziora wyszedł z piłką podał do Balickiego, ale temu zabrakło niewiele aby uderzyć celnie na bramkę.
41 Nieudana akcja Gryfa na lewym skrzydle. Niebiescy wznowią z autu.
39 Duriska ograł jednego rywala i wszedł w pole karne. Tam był drugi obrońca, który wybił piłkę na rzut rożny.
39 Podanie Walskiego do Podgórskiego, ten strzelił mocno, ale bramkarz Leleń pięknie obronił, Podgór jeszcze dobijał, ale niecelnie. Rzut rożny.
38 Balicki wychodził na czystą pozycję i przewrócił się. Sędzia kazał jednak grać dalej, gdyż jego zdaniem faulu nie było.
37 Dobra decyzja Urbańczyka, który przerwał dobrze zapowiadającą się akcję piłkarzy Gryfa.
37 Kartka dla Urbańczyka.
36 Ładna akcja Walskiego, podał piłkę do Podgórskiego, ale ten niecelnie w pole karne
35 Duriska do końca walczył o piłkę, ale grę wznowi golkiper gości.
34 Kibice Ruchu pozdrawiają swoje zgody.
33 Bartolewski szukał w polu karnym Kędziory, ale doświadczony napastnik nie zrozumiał chyba jego intencji.
32 Podgórski wrzucił w pole karne, ale wybijają obrońcy Gryfa.
31 Brzydki faul na Podgórskim, znowu bez kartki. Będzie rzut wolny dla Niebieskich.
30 Strzał Włodyki nad bramką Lecha
29 I "Szkocja" po raz drugi!
28 Piękna wrzutka Kowalskiego, niewiele brakowało.
28 I popularna "Szkocja" na całym stadionie!!
26 "Za Ruch, za HKS pójdziemy aż po życia kres!" - skandują fani z młyna. Dodajmy, że dopingują także kibice z Dziesiony oraz bajtle z sektora rodzinnego.
26 Obst niecelnie na swojej połowie, aut dla Gryfa.
25 Głupi faul Walskiego, tym razem rzut wolny dla Gryfa, przy piłce Włodyka i było blisko utraty bramki..
23 Podgórski przy piłce, ależ się zakotłowało, ale wybijają obrońcy Gryfa.
23 Rzut wolny dla Ruchu. Wzmaga się doping kibiców Ruchu.
22 Ładnie na skrzydle pokazał się Bartolewski, utrzymujemy się na połowie przeciwnika.
20 KĘDZIORAAA!!!
20 GOOOOLLL!!! 1:0!!!
19 Ustawił Kędziora...
18 Rzut karny dla Ruchu!
17 Włodyka oddał groźny strzał z rzutu wolnego. Trafił w boczną siatkę.
17 Rzut wolny dla Gryfa.
16 Tak prezentuje się dzisiaj sektor rodzinny!
14 Teraz ładna sytuacja dla Niebieskich, akcję kończy niecelnym strzałem Bartolewski.
13 Rzut wolny dla Ruchu. Przy piłce Podgorski, wrzutka...ale wybijają obrońcy Gryfa.
12 "Niebiescy gol lolololo!" - śpiewają głośno kibice Ruchu.
11 Ruch ładnie wychodził trójką, ale niecelne podanie Balickiego. Piłka na aucie..
10 Strzał Jakuba Kowalskiego na bramkę Gryfa, niecelnie, a szkoda, bo była sytuacja na gola dla Ruchu.
8 Piłkę wrzucał Podgórski, głową uderzył Obst, ale niestety nad bramką.
8 Ładna akcja Duriski, będzie rzut rożny dla Ruchu.
7 Na bramkę Ruchu strzelał Czychowski. Niecelnie.
6 Na spalonym Kowalski. Rozpocznie Leleń bramkarz Gryfa.
5 Sam na sam napastnika Gryfa, w dobrym stylu broni Lech.
3 Od bramki Lech.
2 Rzut wolny dla Gryfa w okolicach pola karnego Ruchu.
1 "Niebiescy tylko zwycięstwo!" - krzyknęli kibice.
1 Gramy!
Kibice odśpiewali hymn klubowy.
Opaski kapitańskie założyli Tomasz Podgórski i Paweł Brzuzy.
Piłkarze już na boisku. Ruch na niebiesko, Gryf na biało-czarno.
Jest także transparent "Globus PDW".
Flagi fanów Ruchu: "Chachary", "To My Naród Śląski", "Śląscy Ekstremiści", "UN", "Psycho Fans", "19 [E] 68", "Criminal Family", "Niebiescy".
Za pauzującego za żółte kartki Bogusza w pierwszym składzie Michał Walski. Ruch dzisiaj w ustawieniu 4-4-2.
W barwach zespołu z Wejherowa zobaczymy dzisiaj byłych piłkarzy Ruchu: Roberta Chwastka, Adriana Liberackiego oraz Kamila Włodykę.
Dzisiaj po raz pierwszy na meczu pojawili się młodzi kibice z akcji „Niebieski Opiekun”, której organizatorem jest Stowarzyszenie kibiców.
Na sektorze nr 1 szykuje się dzisiaj „Szkocja”. Popularny rodzinny ma być dzisiaj zapełniony przez dzieciaków w 100%.
Witamy z chorzowskiego stadionu. Dzisiejszym przeciwnikiem Ruchu będzie Gryf Wejherowo.
Ławka Gryfa: Więckowski, Rogalski, Bury, Machol, Niciński.
Skład Gryfa: Leleń - Brzuzy, Gulczyński, Liberacki, Goerke - Chwastek, Ryk, Sikorski, Koziara, Włodyka - Czychowski.
Ławka Ruchu: Wilk, Jaworek, Małkowski, Sikora, Nowakowski, Wdowik, Giel.
Skład Ruchu: Lech - Duriska, Obst, Kulejewski, Bartolewski, Kowalski, Urbańczyk, Walski, Podgórski - Balicki, Kędziora.
W piątkowy wieczór chorzowski Ruch zmierzy się na Cichej z Gryfem Wejherowo. Transmisję internetową przeprowadzi TVCom.pl, natomiast my zapraszamy na sportowo-kibicowską relację LIVE! Początek meczu o godz. 19:20.