1
Koniec meczu
1
4' Mateusz Bartolewski 84' Dariusz Zjawiński
93 Koniec. Po dobrej pierwszej połowie piłkarze Ruchu w fatalnym stylu zagrali w drugiej. Tylko remis.
93 Znicz cały czas na połowie Ruchu. Bronimy punktu.
90 Kartka dla Kocota, gracza Znicza. Sędzia doliczył 3 minuty.
90 Zamiast pewnych 3 punktów, mamy w tej chwili jeden, ale piłkarze z Pruszkowa ciągle pod naszym polem karnym
88 Znicz nadal atakuje. Druga połowa wygląda fatalnie w wykonaniu piłkarzy Ruchu.
86 Wejdzie jednak Giel. Zszedł Podgórski
85 To musiało się tak skończyć. Po wrzutce z prawej strony, Zjawiński przeskoczył obrońcę Ruchu i przy biernej postawie Lecha zdobył bramkę.
84 Bramkę strzelił Zjawiński.
84 Gol dla Znicza. 1:1
83 Wzmacnia się doping młyna Ruchu.
82 Zmiana również w Zniczu.
81 Zmiana w Ruchu, wejdzie Jaworek zamiast Giela. Boisko opuścił Kędziora
80 Niebiescy na swojej połowie zostali zamknięci przez graczy Znicza.
78 Zmiana w Zniczu. Wchodzi Machalski, schodzi Smoliśki
78 Ruch będzie grał w 10. Teraz będzie już obrona Chorzowa..
77 W mur
76 Będzie rzut wolny dla Znicza z 18 metrów.
76 Rzut rożny dla Ruchu, ale beznadziejna wrzutka. Kontra i ... czerwona dla Małkowskiego
74 Szykuje się debiut w Ruchu. Na boisku pojawi się Giel, który zagra z nr 33
73 Zszedł Kinast
72 Zmiana w zespole Znicza, wejdzie na boisko Pyrka
72 Z ładną akcją wyszedł teraz Ruchu, ale fatalnie podał Kędziora. Od bramki Misztal
71 Gra się nie zmienia od kilku minut. Znicz cały czas gra do przodu, a zawodnicy Ruchu się bronią na swojej połowie, od czasu do czasu wychodząc z kontrą.
69 Trener Dariusz Fornalak mniej też używa mowy ciała niż w pierwszej połowie.
67 Zawodnicy Ruchu w tej części gry wyglądają dużo słabiej niż w pierwszej połowie.
66 Po wrzutce z prawej strony Lech nie chwyta piłki, ale obrońcy go wyręczają. Znicz cały czas atakuje.
65 Zawodnicy z Pruszkowa teraz utrzymują się na połowie Ruchu.
64 Po raz kolejny dobrze w obronie zachowali się zawodnicy Ruchu.
62 Dobrze w obronie teraz Obst.
61 Sam na sam wyszedł Bogusz, zamiast podawać do Kędziory - zepsuł 100% sytuację
60 Rzut wolny dla Ruchu. Niestety bez celnego strzału, przy piłce utrzymują się Niebiescy.
58 Szykuje się zmiana w Ruchu, na placu pojawi się Nowakowski, zejdzie z boiska Balicki
58 Rzut rożny dla Ruchu.
57 Celny strzał Kubickiego, broni bez problemu Lech
55 Niebiescy zatrzymali akcję Znicza.
54 W drugiej połowie tempo gry jest znacznie niższe.
51 Znicz przeprowadził niezłą akcję, zakończoną celnym strzałem. Nie mógł on jednak zaskoczyć Lecha.
49 "Cały stadion śpiewa z nami!" - krzyknęli kibice z młyna.
47 Niezły drybling Bartolewskiego. Dograł jednak do Kędziory, który był na spalonym.
46 Rozpoczęła się druga połowa!
45+2 Koniec pierwszej połowy. Po dobrej grze Niebiescy prowadzą 1:0.
45 Żółta kartka dla gracza Znicza Rackiewicza z nr 19
45 Spojenie słupka z poprzeczką, strzelał Kocot pomocnik Znicza
44 Cały stadion klaszcze, do dopingu włączyła się nawet trybuna główna
43 Sędzia dwukrotnie myli się w swoich decyzjach i nie gwiżdże ewidentnych fauli, po tym drugim gracz z Pruszkowa opatrywany przez masażystów Znicza
40 Rzut wolny dla Ruchu. Strzał Bogusza i ... boczna siatka
38 Ładna wrzutka Kowala, ale obrońca Znicza wybija piłkę, kibice nagrodzili za tę akcję Jakuba Kowalskiego brawami.
37 Kolejna akcja Kubickiego skrzydłowego Znicza
36 Sam na sam Balickiego, ale wspaniałą interwencją popisał się Misztal
35 W rewanżu niecelny strzał Podgórskiego.
35 Celny strzał Patryka Kubickiego
34 Co za błąd Lecha...stracił piłkę, ale napastnik Znicza nie wykorzystał sytuacji
31 Trener Ruchu Fornalak pokiwał głową po niecelnym podaniu Kowalskiego
31 "Jeszcze jedna bramka" - domagają się kibice Ruchu
30 W dobrej sytuacji był zawodnik Znicza, ale ostatecznie sędzie gwizdnął spalonego
28 Gra toczy się głównie w środku boiska, przy piłce częściej gracze Znicza.
27 Duriska był na spalonym
25 Ładnie skrzydłem uciekł Kowalski, dośrodkował do Kędziory, ale ten nie sięgnął piłki
24 Trzech na jednego wyszli piłkarze Znicza, ale od bramki rozpocznie Lech
22 Kowalski próbował ograć obrońcę w polu karnym, ale nic z tego.
21 "Jeszcze jedna bramka musi być!" - śpiewają kibice.
18 Mocny i celny strzał Podgórskiego sprzed pola karnego! Broni Misztal.
17 Na płotach wisi kilka flag: Ruch Chorzów, Chachary, Śp. Herman, Oberschlesien, To My Naród Śląski, Widzew Fanatycy, 19 [E] 68, Zgierz, Żory.
16 Łódzki Widzew! - skandują fani Ruchu.
15 "Niebiescy hej Niebiescy ole ole!" - śpiewają kibice.
13 Kolejna dobra główka Bartolewskiego! Tym razem Misztalowi udało się obronić. Korner.
12 Kowalski wywalczył piłkę na prawym skrzydle. Wyszła z tego całkiem niezła akcja i Ruch będzie miał rzut rożny.
10 Znicz czeka na okazje do kontry.
9 Kowalski złapany na spalonym.
7 Groźna kontra gości, ale dobrą interwencją wykazał się Kamil Lech.
5 Choć to dopiero piąta minuta, to trzeba zaznaczyć, że Ruch prowadzi zasłużenie. Niebiescy od samego początku są lepszym zespołem.
4 Po dośrodkowaniu Podgórskiego z rzutu rożnego celną główką popisał się Bartolewski!!!
4 TAAAAKKK!!! 1:0!!!
3 Misztal obronił strzał Bartolewskiego!
2 Korner dla Niebieskich.
1 Niecelna główka Balickiego.
1 Gramy!
Piłkarze już na boisku. Ruch w niebieskich strojach, Znicz w żółto-czerwonych.
Ławka Znicza: Kalinowski, Pyrka, Zjawiński, Machalski, Budek, Faliszewski, Szymański.
Skład Znicza: Misztal - Bochenek, Klepczarek, Rybak, Rackiewicz - Tarnowski, Kocot, Długołęcki, Smoliński, Kubicki - Kinast.
Ławka Ruchu: Wilk, Jaworek, Kulejewski, Nowakowski, Walski, Sikora, Giel.
Skład Ruchu: Lech - Duriska, Obst, Małkowski, Bartolewski - Kowalski, Urbańczyk, Bogusz, Podgórski - Kędziora, Balicki.
We wtorkowy wieczór Niebiescy zmierzą się na własnym boisku z drużyną Znicza Pruszków. Transmisję internetową przeprowadzi TVCom.pl, natomiast my zapraszamy na naszą sportowo-kibicowską relację LIVE! Początek spotkania o godz. 19:20.